Zaniolo konfirmon të ardhmen

Pavarsisht interesimit të top klubeve europiane duket se Nicolo Zaniolo ka vendosur të qëndroj te Roma.

“Kam edhe katër vite kontratë dhe jam i lumtur këtu. E shoh të ardhmen time te Roma”

“Agjenti im do të bisedoj me klubin pas përfundimit të sezonit. Jam pozitiv për vazhdimin e kontratës”, u shpreh Zaniolo./veqsport.com/