PSG kryeson garën për Neres

Paris Saint-Germain aktualisht është skuadra e cila po kryeson garën për transferimin e brazilianit, David Neres.

Sipas lajmeve të fundit kampionët e Ligue 1 kanë filluar bisedimet me Ajaxin që i ka vendosur Neres një çmim prej 50 milionë euro.

Për Neres janë interesuar edhe Everton, Atletico Madrid dhe Milan./veqsport.com/