Paga e lartë e Pogba problem në negociatat me Realin

Paul Pogba ka mundësi të mëdha që të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar veror.

Për mesfushorin francez është seriozisht e interesuar skuadra e Real Madridit.

Sipas mediave franceze, Pogba ka kërkuar një pagë prej 15 milionë eurove në vit dhe kjo po paraqet problemin kryesor në negociatat me Los Blancos./veqsport.com/