Llorente e Ceballos largohen, Valverde mbetet te Reali

Marcos Llorente dhe Dani Ceballos do të jenë të lirë që të largohen nga skuadra e Real Madridit pas përfundimit të sezonit.

Mediat spanjolle kanë kuptuar se që të dy lojtarët nuk janë pjesë e planeve të Zinedine Zidane për edicionin e ardhshëm.

Ndërkohë Los Blancos duket se kanë vendosur të i ofrojnë kontratë të re 19 vjeçarit, Federico Valverde për të cilin Zidane ka pritshmëri të mëdha./veqsport.com/