Wanda konfirmon qëndrimin e Icardit te Inter

Wanda Icardi ka konfirmuar se bashkëshorti i saj Mauro Icardi do të qëndroj te Inter edhe sezonin e ardhshëm.

”Ne do të jemi ende këtu sezonin e ardhshëm”

”Tani është më i qetë dhe ka marëdhënie të mirë me të gjithë”, u shpreh Wanda./veqsport.com/