Nubel targeti kryesor për ta zëvendësuar Neuer te Bayerni

Skuadra e Bayern Munchen ka filluar të mendoj për një portier të ri për sezonin e ardhshëm.

Manuel Neuer nuk është se ka kaluar një sezon për të  u mbajtur në mend dhe mund ta humbasë vendin e tij në XI e Bayern.

E skuadra gjermane e ka zgjedhur targetin kryesor për afatin kalimtar të verës dhe ai është portieri i Schalkes, Alexander Nubel./veqsport.com/