Juve ende ëndërron për Pogban

Skuadra e Juventusit nuk ka hequr dorë përfundimisht nga mesfushori francez, Paul Pogba.

Sipas mediave italiane Zonja e Vjetër synon transferimin e disa top lojtarëve gjatë verës dhe një nga ata mund të jetë edhe mesfushori i Manchester United.

Në garë për Pogban është edhe skuadra e Real Madridit, por mbetet të shihet se ku do të përfundoj francezi./veqsport.com/