Alexis në skuadër për ndeshjen ndaj Barçës

Alexis Sanchez është përfshirë në skuadrën e Manchester United për ndeshjen e nesërme ndan Barcelonës në Camp Nou.

Kiliani ka munguar qe një kohë relativisht të gjatë dhe nuk pritet të startoj nga minuta e parë.

Në skuadër është rikthyer edhe Nemanja Matic që po ashtu mungoi në ndeshjen e parë në Old Trafford./veqsport.com/