Tri top skuadra në garë për Julian Brandt

Tri top skuadra europiane do të garojnë për transferimin e anëtarit të Bayer Leverkusen, Julian Brandt.

Juventus, Real Madrid dhe Liverpool raportohet se kanë shprehur interesim për transferimin e mesfushorit gjerman.

Në anën tjetër është edhe vetë skuadra e Leverkusen që i ka ofruar lojtarit kontratë të re./veqsport.com/