Parashikimet për ndeshjet e Premier League dhe FA Cup

Paul Merson ka parashikuar të gjitha ndeshjet e kësaj jave në Premier Leaguen angleze, por edhe dy gjysmë-finalet e FA Cup mes Man Cityt e Brighton dhe Watford e Wolves.

Bournemouth 2-1 Burnley

Newcastle 2-1 C.Palace

Huddersfield 0-3 Leicester

Everton 1-3 Arsenal

Chelsea 3-0 West Ham

FA CUP

Man City 3-0 Brighton

Watford 2-1 Wolves

/veqsport.com/