Juve ende ëndërron për Pogban

April 19, 2019 d l 0

Skuadra e Juventusit nuk ka hequr dorë përfundimisht nga mesfushori francez, Paul Pogba. Sipas mediave italiane Zonja e Vjetër synon transferimin e disa top lojtarëve […]

Interi në bisedime për Danilon

April 19, 2019 d l 0

Skuadra e Interit ka hapur bisedimet me Manchester Cityn për transferimin e mbrojtësit brazilian, Danilo. Ish anëtari i Real Madridit është opsioni i parë për […]

Barcelona synon transferimin e Richarlison

April 19, 2019 d l 0

Barcelona ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Evertonit, Richarlison. Blaugranat janë duke kërkuar një zëvendësim për uruguajanin Luis Suarez dhe Richarlison mund të jetë […]

Conte konfirmon rikthimin

April 18, 2019 d l 0

Antonio Conte ka konfirmuar se do të i rikthehet postit të trajnerit duke filluar nga sezoni i ardhshëm. ”Ende nuk e di se ku do […]