Juventusi vëzhgon yjet e Benficas

Skuadra e Juventusit do të përcjellë nga afër dy yjet kryesore të Benficas, Ruben Dias dhe Joao Felix .

Zonja e Vjetër ka shprehur interesim për transferimin e të dy lojtarëve dhe skautët e saj janë duke vëzhguar paraqitjet e të dyve me skuadrën portugeze.

Dias, një mbrojtës qendror 21 vjeçar dhe Felix një sulmues 19 vjeçar janë dy yjet më të shtrenjta të Portugalis për momentin./veqsport.com/