Tre lojtarë të largohen nga Tottenham

Një verë me shumë angazhime pritet të jetë kjo te skuadra angleze, Tottenham Hotspur.

Stadiumi i ri nuk ka dyshim se do të luaj një rol tejet të rëndësishëm në filozofinë e re të transferimeve te Spurs.

Sipas mediave angleze tre lojtarët e parë që pritet të largohen nga skuadra gjatë merkatos verore janë Danny Rose, Victor Wanyama dhe Vincent Janssen./veqsport.com/