Juventusi e Reali favoritë për Icardin

E ardhmja e Mauro Icardit ende mbetet e paqartë me sulmuesin argjentinas që ka gjasa të mëdha që të largohet pas përfundimit të sezonit.

Sipas mediave italiane janë dy skuadra që kryesojnë garën për transferimin e tanimë ish kapitenit të Neruazurëve.

Juventusi dhe Real Madridi janë favorite për të arritur transferimin e Icardit që qe një kohë të gjatë nuk është paraqitur për Interin./veqsport.com/