Edhe Milan në garë për Andersen

Edhe skuadra e Milanit i është futur garës për transferimin e mbrojtësit të Sampdorias, Joachim Andersen.

Rosonerët kanë përcjellur disa nga paraqitjet e Andersen dhe duket se kanë mbetur të impresionuar.

Megjithatë për shërbimet e danezit interesim ka shfaqur edhe skuadra angleze, Tottenham Hotspur./veqsport.com/