Man Utd po vëzhgon nga afër situatën e Coutinhos

Manchester United është mjaftë seriozisht e interesuar për transferimin e mesfushorit të Barcelonës, Philippe Coutinho.

Te braziliani vazhdon të mos ketë shenja përmirësimi dhe nuk i kanë mbetur shumë shanse për të dëshmuar kualitetin e tij.

Megjithatë Djajt e Kuq janë duke vëzhguar nga afër situatën e Coutinhos dhe do të bëjnë menjëherë në ofertë nëse Barcelona vendos ta largoj nga skuadra./veqsport.com/