Pogba e dëshiron Realin

March 31, 2019 d l 0

Real Madridi nuk arriti qĂ« nĂ« vitin 2016 tĂ« i plotĂ«soj dĂ«shirĂ«n Zinedine Zidane pĂ«r transferimin e Paul Pogba qĂ« pĂ«rfundoi te Manchester United pĂ«r […]

City e PSG në garë për Ndombele

March 31, 2019 d l 0

Manchester City dhe Paris Saint-Germain janĂ« dy skuadrat mĂ« tĂ« interesuara pĂ«r transferimin e mesfushorit tĂ« Lyonit, Tanguy Ndombele. KampionĂ«t nĂ« fuqi tĂ« AnglisĂ«, respektivisht FrancĂ«s […]

Dzeko do të largohet nga Roma

March 30, 2019 d l 0

Edin Dzeko do tĂ« largohet nga skuadra e RomĂ«s pas pĂ«rfundimit tĂ« kĂ«tij sezoni. Kontrata aktuale e sulmuesit boshnjak pĂ«rfundon mĂ« 2020, por GjallorosĂ«t do […]