Juventusi ofron Dybalan dhe para për Salah

Skuadra e Juventusit raportohet se ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit egjiptian, Mohamed Salah.

Zonja e Vjetër dëshiron transferimin e sulmuesit të Liverpoolit që po kalon formë jetësore në Premier Leaguen angleze.

Sipas raportimeve, Juve është e gatshme të ofrojë Paulo Dybalan dhe 50 milionë euro për transferimin e Salah./veqsport.com/