Arsenali vëzhgon dy yje të Serie A

Arsenali ka dërguar skautët gjatë vikendit në kampionatin italian, Serie A për të përcjellur paraqitjet e dy lojtarëve.

Bëhet fjalë për yllin e Milanit, Suso dhe super talentin e Cagliarit, Nicolo Barella.

Emery i pëlqen që të dy me Suson që ka kontribuar me pesë gola dhe tetë asistime në 22 ndeshje këtë edicion, kurse për Barellan veq Gunners të interesuara janë edhe shumë skuadra tjera europiane./veqsport.com/