Formacionet e mundshme: Roma-Porto

Veq duelit kryesor të natës së sotme Man Utd-PSG, Champions League na sjellë edhe një ndeshje tejet interesante që zhvillohet në ‘Olimpico’ mes Romës dhe Portos.

Gjallorosët pritet të startojnë me kapitenin Daniele de Rossi dhe me të rikthyerin, Kostas Manolas.

Roma : Mirante; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Cristante, De Rossi, Pellegrini; Zaniolo, Dzeko, El Shaarawy

Porto: Casillas; Militao, Felipe Augusto, Pepe, Alex Telles; Herrera, Danilo, Oliver; Otavio, Tiquinho Soares, Brahimi

/veqsport.com/