Serie A, formacioni i javës

Roma dominon formacionin e kësaj jave në kampionatin italian, Serie A pas fitores impresionuese 0-3 ndaj Chievos.

Edhe Cristiano Ronaldo ndodhet në sulmin e kësaj XI falë paraqitjes mbresëlënëse dhe golit të realizuar ndaj Sassuolos.

/veqsport.com/