‘Nuk ka problem mes Icardit dhe Interit’

Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta ka siguruar tifozët se nuk ka ndonjë problem lidhur me vazhdimin e kontratës së kapitenit, Mauro Icardi.

”Renovimi i Icardit nuk është ndonjë problem. Ne kemi thënë qfarë kemi pasur dhe tani duhet të qartësojmë situatën edhe me Spallettin”

”Ne do ta menaxhojmë situatën, por mund të sigurojë se nuk do të ketë ndonjë problem”, u shpreh Marotta./veqsport.com/