Top klubet europiane monitorojnë Richarlison

Top klube europiane janë duke përcjellur nga afër paraqitjet e super yllit të Evertonit, Richarlison.

Milan, PSG, Atletico Madrid dhe Chelsea janë disa nga top skuadrat që janë duke monitoruar situatën e 21 vjeçariz brazilian në Goodison Park.

Everton arriti ta transferoj lojtarin gjatë verës nga Watford për 40 milionë funte, kurse tani kërkon 80 milionë nga skuadrat e interesuara./veqsport.com/