PSG po mendon për zëvendësuesin e Neymar

Paris Saint-Germain ka filluar të mendoj për zëvendësuesin e brazilianit Neymar që mund të largohet gjatë afatit kalimtar veror.

Sipas mediave, Antoine Griezmann dhe Philippe Coutinho janë dy opsione që mund ta zëvendësojnë Neymar nëse ai vendosë të largohet.

Coutinho duket një opsion më i mundur shkak i formës jo të mirë që po e kalon aktualisht te Barcelona./veqsport.com/