Mendy prioritet i Barcelonës

Ferland Mendy do të jetë një nga prioritetet kryesore të skuadrës së Barcelonës gjatë afatit kalimtar të verës.

Eric Abidal është fans i madh i mbrojtësit të krahut të majtë dhe dëshiron transferimin e tij në Camp Nou.

23 vjeçari francez shihet si zëvendësues ideal i Jordi Albas te Katalunasit./veqsport.com/