Juventus e do Iscon ose James nëse Dybala largohet

Paulo Dybala ka mundësi të largohet nga skuadra e Juventusit gjatë afatit kalimtar të verës.

Megjithatë Zonja e Vjetër ka filluar të mendoj për zëvendësuesin e sulmuesit argjentinas.

Sipas mediave, Isco dhe James janë dy opsionet e Massimiliano Allegrit për ta zëvendësuar Dybalan, gjithmonë nëse ai largohet./veqsport.com/