Alexis e dëshiron Ligën e Kampionëve me Man Utd

Alexis Sanchez shpreson ta realizoj ëndërrën e tij duke fituar Champions Leaguen me Manchester United.

”Champions League është ëndërr për çdo futbollistë”

”Kam jetuar me atë ëndërr edhe te Barcelona dhe e kam parë se çfarë do të thotë. Shpresoj që do ta fitoj një ditë dhe pse jo këtu? Ne kemi kaluar fazën e grupeve dhe tani kemi 180 minuta ndaj PSG, gjithçka mund të ndodhë”, tha kiliani./veqsport.com/