E ardhmja e Bale e pasigurtë

E ardhmja e Gareth Bale pritet të jetë sërish temë diskutimi në të gjitha mediat europiane gjatë afatit kalimtar të verës.

Uellsiani nuk po kalon formë aspak të mirë dhe as hapësira e lënë nga largimi i Cristiano Ronaldos nuk i ka mjaftuar atij që të tregoj potencialin që ka.

Los Blancos pritet të bëjnë disa ndryshime të mëdha gjatë verës dhe Bale mund edhe të largohet./veqsport.com/