Allegri: Dybala ka kërkuar falje, çështja është mbyllur

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka deklaruar se tanimë ai nuk ka asnjë mosmarrëveshje me Paulo Dybalan dhe se lojtari ka kërkuar falje.

”Dybala ka kërkuar falje, ashtu siq pritej nga një djalosh intelegjent si ai”

”Klubi i ka dhënë atij shumë përgjegjësi duke i ofruar fanelën ne numrin 10-të. Paulo tanimë e ka kuptuar situatën dhe kjo çështje është e mbyllur”, u shpreh trajneri italian./veqsport.com/