Lukas Podolski të rikthehet në Bundesligë

Lukas Podolski është i hapur për një rikthim të mundshëm në kampionatin gjerman, Bundesliga.

33 vjeçari ka edhe një vit kontratë me skuadrën japoneze, Vissel Kobe dhe ka filluar të mendoj largimin.

Podolski ka gjasa të mëdha të ribashkohet për të tretën herë me skuadrën e Kolnit e cila sipas të gjitha gjasave do të rikthehet në Bundesligë sezonin e ardhshëm./veqsport.com/