Hudson-Odoi refuzon qdo kontratë të Chelseat për Bayernin

Callum Hudson-Odoi duket se ka vendosur përfundimisht që të transferohet te skuadra gjermane, Bayern Munchen.

Talenti i Chelseat ka vendosur të refuzoj qdo ofertë për kontratë të re nga klubi dhe është gati ta shkëpusë edhe kontratën aktuale vetëm për të u transferuar te Bayerni.

Bavarezët veçse kanë dërguar ofertën zyrtare prej 35 milionë funteve që është edhe shuma e kërkuar nga Chelsea./veqsport.com/