Dybala: Nuk e di të ardhmen, por gjithmonë e kam dashur Juven

Paulo Dybala nuk është i sigurtë se ku do të luaj në të ardhmen e tij, por theksoi se Juventusi është gjithmonë skuadra që e ka dashur ai.

”Është e vështirë ta dish se çfarë përmban e ardhmja. Një lojtar e di gjithmonë e di se ku luan sot dhe jo se ku do të luaj nesër”

”Po ndjehem shumë mirë te Juventus, jam këtu ku kam dashur të jem gjithmonë. Jam shumë i lumtur tani”, u shpreh argjentinasi./veqsport.com/