Cavani fletë për të ardhmen

Edinson Cavani nuk e ka në plan largimin nga Paris Saint-Germain dhe dëshiron ta respektoj kontratën me skuadrën franceze.

”Tani për tani, unë jam duke luajtur drejt përfundimit të kontratës sime dhe ndoshta karrierës sime”

”Do të jem 34 vjeçar kur kontrata ime të përfundoj. Nuk e di nëse do të vazhdoj edhe pas 2020 dhe a do të jetë kontrata ime me PSG, tani për tani jam i lumtur”, u shpreh uruguajani./veqsport.com/