Callum Hudson-Odoi insiston të largohet nga Chelsea

Super talenti i Chelseat, Callum Hudson-Odoi ka kërkuar nga klubi që ta lënë të lirë të largohet gjatë kësaj jave.

Anglezi 18 vjeçar dëshiron transferimin te Bayerni që ka ofruar 18 milionë funte për trasnferimin e tij në Allianz Arena.

Odoi e sheh Bundesligën gjermane dhe skuadrën e Bayernit si opsionin më të mirë për të u zhvilluar si lojtar./veqsport.com/