Probleme te Reali, Vinicius Junior sërish mungon në stërvitje

Santiago Solari do të ketë mjaftë probleme për përzgjedhjen e formacionit për ndeshjen e nesërme ndaj Real Betis.

Vinicius Junior ka munguar në stërvitje dje, por edhe sot që e vë në dyshim paraqitjen ndaj Betis nesër mbrëma.

Veq tij Solari nuk mund të llogarisë as në shërbimet e Gareth Bale, Marco Asensio, Toni Kroos, Marcos Llorente, Javi Sanchez , Thibaut Courtois dhe  Lucas Vazquez.

/veqsport.com/