Mario Mandzukic mungon një muaj?

Juventusi nuk ka marë lajme aspak të mira lidhur me gjendjen e sulmuesit kroat, Mario Mandzukic.

Mandzukic raportohet se ka pësuar një lëndim gjatë stërvitjes në ditën e enjte dhe duket se rikuperimi i tij mund të zgjasë për një muaj.

Kroati rrezikon të humbasë ndeshjen ndaj Atletico Madrid që zhvillohet më 20 Shkurt në kuadër të Champions League./veqsport.com/