Icardi të bisedoj me drejtuesit e Inter

Mauro Icardi do të ulet me drejtuesit e Interit për të diskutuar të ardhmen e tij.

Sulmuesi argjentinas ka kontratë deri më 2021 me Neruazurët, por ai dëshiron renovimin dhe pagë më të lartë.

Agjentja dhe bashkëshortja e tij, Wanda ka konfirmuar se Inter deri tani nuk ka bërë ndonjë ofertë që ka arritur pritshmëritë e saj dhe Icardit.

Të martën priten bisedimet e reja mes kapitenit të Interit me drejtuesit e klubit./veqsport.com/