Edhe Juve në garë për Szymon Zurkowski

Juventusi dhe Genoa kanë hyrë në garë për transferimin e mesfushorit polak, Szymon Zurkowski.

Dy skuadrat italiane duan transferimin e 21 vjeçarit që ka kontratë me  Gornik Zabrze  deri në Qershor të vitit 2020.

Veq Juventusit dhe Genoas interesim për transferimin e Zurkowskit ka shprehur edhe Fiorentina./veqsport.com/