Pogba gati për ndeshjen ndaj Spurs

Paul Pogba do të jetë gati për ndeshjen ndaj Tottenhamit.

Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar se mesfushori francez është stërvitur normalisht me skuadrën dhe do të jetë gati për ndeshjen e së dielës ndaj Spurs.

Pogba mungoi në ndeshjen e fundit të Djajve të Kuq dhe rikthimi i tij është lajm fantastikë pasi me ardhjen e Solskjaer francezi po kalon momente fantastike./veqsport.com/