Dy skuadra të interesuara për Batshuayi

Michy Batshuayi do të rikthehet te skuadra e Chelseat, pasi Valencia ka shkëputur marrëveshjen për huazimin e tij.

Megjithatë menjëherë pas kësaj dy skuadra europiane kanë shprehur interesim për transferimin e sulmuesit belg.

Everton dhe Monaco janë gati të garojnë për shërbimet e Batshuayi që nuk arriti të tregoj formë të mirë te Valencia./veqsport.com/