Debutim për t’u harruar për Jeison Murillo

Jeison Murillo e ka nisur mjaftë keq aventurën e tij te Barcelona pas transferimit në formë huazimi nga Valencia.

Katalunasit për më pak se gjysmë  ore e panë veten në disavantazh 2-0 nga Levante dhe gjatë kësaj kohe Murillo u ndëshkua me karton të verdhë dhe gati sa nuk shënoj autogol.

Debutim të tillë të vështirë te Levante kishte pasur edhe bashkëkombasi i tij, Yerry Mina që tani luan te Everton./veqsport.com/