Chelsea refuzon ofertën e Barçës për Willian

Skuadra e Chelseat ka refuzuar ofertën e Barcelonës për mesfushorin brazilian, Willian.

Katalunasit kanë ofruar para plus Malcom për të marë shërbimet e Willian që ka vetëm edhe 18 muaj kontratë me blutë e Londrës.

Megjithatë Maurizio Sarri dëshiron ta mbaj në skuadër Willian, 30 vjeçar dhe Chelsea ka refuzuar ofertën e Barçës./veqsport.com/