Barcelona gati ta shesë Coutinhon për ta rikthyer Neymar

Barcelona ka filluar të mendoj seriozisht rikthimin e brazilianit, Neymar.

Katalunasit nuk janë të kënaqur me impaktin e Philippe Coutinhos në skuadër dhe raportohet se janë të gatshëm ta shesin gjatë verës.

Me këto fonde Barcelona do të tentoj rikthimin e tanimë yllit të PSG, Neymar./veqsport.com/