Mourinho merë kompensimin nga Man Utd, gati të rikthehet

Jose Mourinho është tani i lirë që të i rikthehet sërish postit të trajnerit.

Portugezi ishte shkarkuar më 18 Dhjetor nga Manchester United dhe tani ka marë kompensimin e plotë rreth 15 milionë funte.

Mourinho tani sërish mund të drejtoj ndonjë skuadër dhe së fundmi është lidhur me menaxhimin e Real Madridit./veqsport.com/