Ozil nuk largohet

January 31, 2019 d l 0

Mesut Ozil nuk do të largohet gjatë ditës së sotme nga skuadra e Arsenalit. Ish mesfushori i përfaqësueses gjermane raportohet se ka refuzuar një ofertë […]

Reali vëzhgon paraqitjet e Rashford

January 31, 2019 d l 0

Real Madridi duket se ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Manchester United, Marcus Rashford. Los Blancos pritet të bëjnë një ofertë zyrtare gjatë afatit […]

PSG e do Willian nga Chelsea

January 31, 2019 d l 0

Paris Saint-Germain ka filluar kërkimet për të zëvendësuar brazilianin, Neymar që do të mungoj plotë dhjetë javë. Skuadra franceze dëshiron transferimin e Willian nga Chelsea, […]

Nkunku afër Arsenalit

January 31, 2019 d l 0

Skuadra e Arsenalit ka hequr dorë nga transferimi i dyshes, Ivan Perisic dhe Yannick Carrasco pasi nuk ka arritur marrëveshje me dy klubet përkatëse. Megjithatë […]