Modric e Kroos në listën e dëshirave të Inter

Skuadra e Interit është duke përgaditur një listë me disa lojtarë që do të i kërkoj gjatë afatit kalimtar të verës.

Dy mesfushorët e Real Madridit, Luka Modric dhe Toni Kroos janë po ashtu në këtë listë me Neruazurët që duan të konkurojnë edhe në Serie A, por edhe në Champions League.

Veq kësaj shefi ekzekutiv i klubit, Beppe Marotta dëshiron yllin e Cagliarit, Nicolo Barella dhe mbrojtsin e Atletico Madridit, Diego Godin./veqsport.com/