Milan interesohet për Manolo Gabbiadini

Skuadra e Milanit raportohet se ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Southampton, Manolo Gabbiadini.

Rosonerët dëshiruan transferimin e Luis Muriel, por duket se kolumbiani do të kaloj te Fiorentina.

Gabbiadini nuk po ka fare minutazh te skuadra e Southampton dhe do të largohet në Janar, me Milan që mund të bëhet skuadra e tij e ardhshme./veqsport.com/