PSG e do Ramsey në Janar

Paris Saint-Germain duket se ka nevojë që tani për transferimin e një mesfushori të ri.

Skuadra franceze është gati të ofroj 20 milionë euro për transferimin e Aaron Ramsey nga Arsenali gjatë afatit kalimtar të Janarit.

Ramsey në fund të sezonit mund të largohet si lojtar i lirë, por parisienët nuk mund të presin pasi pastaj do të hasin në rivalitetin e Juventusit dhe skuadrave tjera europiane./veqsport.com/