XI më e mirë e kombinuar mes Juves dhe Interit

Dy super formacione do të i shohim sonte në fushë ku do të përballen Juventusi dhe Interi në një nga ndeshjet kryesore të kësaj jave në top 5 ligat europiane.

Tani ne ju sjellim edhe XI më të mirë të kombinuar mes të dy skuadrave që duan vetëm fitoren sonte:

Handanovic
Skriniar, Bonucci, Chiellini
Cancelo, Pjanic, Matuidi, Perisic
Dybala, Icardi, Ronaldo

/veqsport.com/