XI më e mirë e kombinuar mes Man Utd dhe Arsenal

Manchester United nuk po kalon formë aspak të mirë nën drejtimin e Jose Mourinhos.

Djajt e Kuq gjenden në vendin e 8-të me vetëm 22 pikë të grumbulluara këtë edicion në Premier League.

Në anën tjetër Arsenali po kalon momente të mira me trajnerin Unai Emery dhe nuk di për humbje në 19-të ndeshjet e fundit në të gjitha garat.

Ja XI më e mirë e kombinuar mes dy skuadrave:

De Gea
Bellerin, Smalling, Sokratis, Kolasinac
Ozil, Pogba, Torreira, Aubameyang
Lacazette, Lukaku.

/veqsport.com/